O NAS

think outside the box!

Ta anglojęzyczna maksyma w sposób idealny opisuje proces twórcy naszej pracy. Myślenie i tworzenie poza schematami charakteryzuje nasze projekty. Do każdego podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo.

 

To wszystko sprawia że nasze finalne produkty wyróżniają sie z tłumu.

Na pytanie czym sie zajmujemy odpowiedź jest prosta: tworzeniem filmów. Obojętnie czy mówimy o filmach wizerunkowych, reklamowych, teledyskach czy innych projektach komercyjnych. Tworzenie filmów to nasza pasja!

doświadczenie

Działamy na rynku od 2009 roku. Jesteśmy zespołem otwartym na nowe wyzwania, także te niekonwencjonalne. Realizując zlecenia stawiamy na najwyższe standardy. Gwarantujemy satysfakcję oraz wysoką jakość usług, co popieramy wieloletnim doświadczeniem, potencjałem oraz ciągłym rozwojem naszej firmy i oferowanych usług.

Wolimy być postrzegani jako twórcy niż wykonawcy usługi. Nie tworzymy masowo, podchodzimy indywidualnie do każdego klienta.

rozwój

Uwielbiamy tworzyć! Każdy kolejny projekt z jednej strony pozwala nam na realizację swoich pasji, a z drugiej strony przyczynia się do zdobywania nowych umiejętności. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz do współpracy!

"

"

OFERTA

All rights reserved © 2018. Switch Studio